Ježdění v Tyrolsku

Ježdění v Tyrolsku

      Ahoj, rád bych se s Vámi podělil o možnost ježdění v Tyrolsku. Jedná se o víkendovou akci v termínu od 17. – 19. 5. 2019, kdy 19.5. se zde jede 4. ročník závodu na silničních kolech Imster Radmarathon (http://www.radsportevents.com/imster.php), kterého se také budu účastnit. V tomto termínu je zde zamluvený celý dům, kdy je neobsazen jeden 6-ti lůžkový pokoj. 

    Co se ubytování týče, tak se jedná o dům klubu alpských turistů (alpenverein) (http://www.dav-selb.de/selber-haus) v malebném městečku Arzl im Pitztal, které leží na hranici Öetztalského a Pitzstalského údolí. Jedná se o jednoduše zařízené ubytování, kdy pokoje nemají vlastní sociální zařízení, tato jsou společná pro jednotlivá patra, stejně tak je pro jednotlivá patra společná kuchyně. Cena za jednu noc pro nečlena již zmíněného klubu činí 12 EUR, pokud někdo z vás členem je, pak je cena 8 EUR.

    Jak jsem již zmínil, v daném termínu se zde jede závod na silničních kolech, kterého se může kdokoliv zúčastnit, nebo si lze v okolí udělat vlastní program. Trasy závodu jsou dvě a to trasa A, která měří 110 km s nastoupenými 2300m a trasa B, která měří 90 km s nastoupenými 1300m – viz. odkaz, kde je více informací k závodu vč. ceny startovného. V okolí je opravdu hodně příležitostí kam vyrazit od projetí údolí tam a zase zpět, po výjezd do zimního střediska Sölden, kde je dojezd královské etapy Tour de Suisse. 

    Pokud bude mít někdo vážný zájem jet, dejte prosím vědět co nejdříve, ať se můžeme domluvit. Případným zájemcům pak podám samozřejmě bližší informace. Co se týče obsazenosti pokoje, tak není nutné ho zcela obsadit. Dům bude převážně obsazen cyklisty, kteří závod pojedou. Přikládám pár fotografií z okolí.

Honza

 

PS: zájemci dejte mi vědět buď osobně na nějaké jízdě nebo pište dolu do komentáře, přečtu si to 🙂

Kometář:

 • Tomáš Jelínek | Bře 29,2019

  Ty jo, zní to lákavě. škoda, že máme termín porodu hned začátek června, ale zkusím to doma probrat. Doprava vlastní? Nebo je možnost se někam přidat?

 • Radek | Bře 29,2019

  Mě se to také líbí. Bylo by fajn se tam podívat a projet si to tam.

 • Honza | Bře 29,2019

  Zítra mužů podat více info na vyjížďce. Pokud pude nějaký zajemce nebo více zájemců určitě dám dohromady nějaký bližší informace. Jinak tady z jihu jedu já, ale auto mám obsazené, takže doprava vlastní. Je to cca 500 km.

 • Napsat komentář

  Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *  10 + 13 =